Webmastering, Tworzenie stron www, grafika

TakJakby.pl - różnice pomiędzy kobietą, a mężczyzną w humorystyczny sposób :)

Historia Hoga.pl

Bezpośrednim protoplastą zarejestrowanej w czerwcu 2000 r. Spółki HOGA.PL S.A. było Przedsiębiorstwo DeltaNet - Serwisy Internetowe, założone w lipcu 1999 r. przez Grzegorza Krajewskiego, przekształcone później w firmę DeltaNet - Serwisy Internetowe S.A.

26 czerwca 2000 r. ruszył portal internetowy HOGA.PL, na prowadzeniu którego przez pierwsze dwa lata działalności skupiała się Spółka.

Równocześnie HOGA.PL S.A. podjęła działania zmierzające do uzyskania statusu spółki publicznej, podnosząc swój kapitał akcyjny do kwoty 2 milionów złotych i pozyskała strategicznego inwestora - WASKO S.A. - jedną z największych krajowych firm z branży teleinformatycznej.

W maju 2001 roku Spółka przeprowadziła udaną publiczną subskrypcję akcji, w ramach której podwyższyła swój kapitał akcyjny do wysokości 4 milionów złotych. Od dnia 13 sierpnia 2001 r. na rynku wolnym GPW w Warszawie S.A. notowane są akcje HOGA.PL S.A. serii A, C i D.

Od 1 kwietnia 2002 r. HOGA.PL S.A. realizuje nową strategię działania. Spółka koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu specjalistycznych narzędzi wspierających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz jednostkami administracji publicznej.

Wizytówką firmy pozostaje nadal portal HOGA.PL, towarzyszące mu serwisy tematyczne oraz system hostingu Webserwer.pl, który jako jeden z niewielu na rynku oferuje udostępnianie kont WWW i e-mail w oparciu o dwie platformy systemowe: Linux i Windows.

HOGA.PL S.A. współpracuje z WASKO S.A. w zakresie rozwiązań internetowych przy realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Źródło: www.hoga.pl

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting postgresql Valid XHTML and CSS.